Never Change A Winning Team!

Noah's Ark Hotel 5* QIPRO

5

NOAH'S ARK DELUXE HOTEL 5*           

7 Nete 8 Dite /  Full Board +

Çmimi sezonit  930 euro/ P.Person

Fluturime charter cdo te merkure, duke filluar nga data 26 qershor

 

Destinacioni: 
Qipro Veriore
Detaje: 

Noah’s Ark Deluxe Hotel & Casino

www.noahsark.com.tr

Ndodhet në Iskele. 42 km nga qendra e qytetit Magosa (Famagusta), 65 km nga qendra e qytetit Girne (Kyrenia) dhe 65 km nga aeroporti Ercan.

Dhomat:
Total 616 dhoma , kapaciteti : 1569 shtretër.  
 

Të gjitha dhomat standarde janë të pajisura me :
Kondicioner, Banjo (dush, tharëse flokësh, pasqyrë, korent 120/240 W , telefon) mini bar, internet wireless, kasafortë, pasqyrë të gjatë, telefon dhe detektor tymi. Të gjitha dhomat kanë tapet. Dhomat janë 37 m2 - 52 m2 . Hoteli ka edhe 14 Suite të ndryshme.

 

Rezorti

Eshte i shtrire ne nje hapesire prej 160.000 m2,  me plazh privat,  2 restorante A La Carte, 12 bare, dhomë takimi, SPA, banjo turke, masazh, dhoma avulli, Jacuzzi, pishinë të brendshme,  3 pishina të jashtme, aqua park, pishinë për fëmijë, Kids Club, disko, palestër, 4 fusha tenisi, fushë futbolli, sportet e ujit, volejboll plazhi, dyqane , floktore, kazino, Kinema të jashtme, animacione dhe Mini Club për 4 - 12 vjeç.

 

Aktivitetet Pa pagesë: Mini Bar (2 Cola, 1 Diet Cola, 2 Ujë, 1 Sprite, 1Yedigün, 1 lëng frutash, 2 soda, 2 birra), fushë tenisi, fushë Futbolli, internet Wireless në zonë publike, aerobi, volejboll plazhi, aqua volejboll Tavëll, Boccia, pingpong, lojë me shigjeta, banjo turke.

Aktivitetet Me pagesë : Internet në dhomë,  Baby-sitter, lavanderi dhe pastrim kimik, fushë futbolli dhe ndricimi i fushes se tenisit, Masazh, dhoma me avull, qendra shendetsore, sportet e ujit, doktor , pub, floktore Disco dhe video games.

 

Shenim:

Kafshet nuk lejohen ne Rezort.

Fëmijët:
Pishinë për fëmijë, Baby-sitter dhe Mini Club për 4-12 vjeç.

Plazhi:
1350 m i gjate plazhi me rërë.
 

Shërbimi :

Full Board Plus : Mëngjesi, Dreka dhe Darka , sherbehen në bufe të hapur. Pijet alkoolike lokale dhe joalkoolike të ofruara gjate vakteve janë të pakufizuara dhe pa pagesë.

Rezervoni Pushimet Online

Plotësoni numrin total të personave për rezervim.
CAPTCHA
Kjo pyetje shërben për të eliminuar spamin dhe spambotët.
Image CAPTCHA
Plotësoni karakteret që shfaqen në imazh.