Never Change A Winning Team!

ANTALYA 2014

GREQI & TURQI - LOUIS CRUISE

5
7 NETE / 8 DITE CROCERE

 

 

 

DITA

PORTS

MBERRITJA

NISJA

PREMTE

ATHENS (PIRAEUS), Greece

-

16.00

SHTUNE

ISTANBUL, Turkey

15.30

   -

DJELE

ISTANBUL, Turkey

-

17.00

HENE

IZMIR, Turkey

13.30

20.30

MARTE

PATMOS, Greece

06.30

10.00

MARTE

MYKONOS, Greece

15.30

23.00

MERKURE

RHODES, Greece

09.30

19.00

ENJTE

CRETE (Heraklion), Greece

06.30

11.30

ENJTE

SANTORINI, Greece

16.00

20.30

PREMTE

ATHENS (PIRAEUS), Greece

06.00

-

 

 

 

      SEZONI A SEZONI B SEZONI C
      26 TETOR 22 QERSHOR 20 KORRIK
        29 QERSHOR 27 KORIIK
        06 KORRIK 03 GUSHT
        13 KORRIK 10 GUSHT
        17 GUSHT  
        24 GUSHT  
        31 GUSHT  
        07 SHTATOR  
        14 SHTATOR  
        21 SHTATOR  
        28 SHTATOR  
        5 TETOR  
        12 TETOR  
        19 TETOR  
      EURO EURO EURO
KABINE STANDARTE E BRENDSHME PA DRITARE 519.00 589.00 649.00
KABINE STANDARTE E JASHTME ME DRITARE 639.00 719.00 799.00
PERSONI I 3 OSE I 4   389.00 459.00 519.00
FEMIJA I 3 OSE I 4 ( DERI 16 VJEC ) 187.00 187.00 187.00
SHTESE KABINE TEKE   (+50%) (+50%) (+50%)
SHTESE KARBURANTI OBLIGATORE 42.00 42.00 42.00

 

 

Detaje: 

 

Në çmim përfshihen :

  • Lundrimi me Kroçere Louis 7 netë/8 ditë
  • Kabine dyshe standarte e brendshme
  • FB formulë , mengjes + drekë + darkë në Kroçere
  • Aktivitete te ndryshme ne Kroçere si : disko, shfaqje, karaoke
  • Perdorimi i pishines, saunes, fitnesit
  • Të gjitha taksat

 

Në çmim nuk përfshihen :

  • Pijet 
  • Bakshishet në Kroçere
  • Shetitjet opsionale 

Rezervoni Pushimet Online

Plotësoni numrin total të personave për rezervim.
CAPTCHA
Kjo pyetje shërben për të eliminuar spamin dhe spambotët.
Image CAPTCHA
Plotësoni karakteret që shfaqen në imazh.